Pozadie polygon oranžovýPredaj Servis Prenájom

Veľkoplošné LED & LCD obrazovky 

You tube kontogoogle plus
 

GALÉRIA  

NAŠICH PROJEKTOV

Pozadie polygon čierny

LED veľkoplošná obrazovka na recepcii

LED veľkoplošná obrazovka do interiéru recepcie pre prezentačné účely produktov spoločnosti. LED veľkoplošná obrazovka s rozmermi 2,88 x 1,92m a rozlíšením P5 a technológiou SMD. Veľkoplošná obrazovka má predný servisný prístup, pomocou dvoch silných vzduchových teleskopov sa vyklopí predná stena s celou elektornikou. Jednoduchý prístup k LED obrazovke potom uľahčí servisný prístup technikovi. Centrálne vzdialené ovládanie cez riadiace PC s vhodnou grafickou kartou.

25

09/2017

Projekt:

O NÁS

KTO SME? 

ČO PONÚKAME?

SME TÍM ĽUDÍ S ELEKTROTECHNICKÝM VZDELANÍM, KTORÍ SA ZAMERALI NA PONUKU SLUŽIEB V OBLASTI OBRAZOVEJ A ZVUKOVEJ TECHNIKY. NAŠE SKÚSENOSTI SIAHAJÚ AŽ DO ROKU 2005, KDE SME SA PRVÝKRÁT ZOZNÁMILI S LED TECHNOLÓGIOU A JEJ KOMERČNÝM VYUŽITÍM. PONÚKAME VEĽKOPLOŠNÉ LED A LCD OBRAZOVKY SO VŠETKÝMI SLUŽBAMI PODPORY ZÁKAZNÍKOV.

Pozadie polygon čierny

LED veľkoplošná obrazovka v nočnom klube

LED veľkoplošná obazovka typu SMD umiestnená v nočnom klube v Trnave. Rozmery obrazovky sú 6x4m. Typ indoor. Obrazovka slúži na prezentačné účely.

12/2017

Projekt:

26

FX Vision logogoogle plusYou tube konto

© FX Vision s.r.o. 2017. Všetky práva vyhradené

NAVIGÁCIA 

FAQ

FX Vision logogoogle plusYou tube konto

© FX Vision s.r.o. 2017. Všetky práva vyhradené

NAVIGÁCIA 

FAQ

© FX Vision s.r.o. 2017. Všetky práva vyhradené

NAVIGÁCIA 

FAQ

LED  obrazovka pre Autoumyváreň Malacky

LED veľkoplošná obazovka typu P10 SMD postavená pre autoumyváreň v Malackách. Rozlíšenie 576x96pix na každej strane. Vzdialené ovládanie cez PC. Grafické karty typu Linsn. Sysnchrónne zobrazovanie. Využitie na propagáciu najmodernejšej umývacej linky s kvalitnou ošetrovaciou kozmetikou.

04/2018

Projekt:

27

LED velkoplošná obrazovka pre autoumyvárku v Malackách

LED veľkoplošná obrazovka postavená v Giraltovciach

LED veľkoplošná obazovka typu P6 s technológiou SMD outdoor. Slúži na reklamné účely a propagáciu služieb obchodného domu Tobi. Rozmer 3,88 x 1,92m. Rozlíšenie 640 x 320 pix. Svietivost 5000 nits.

Projekt:

28

LED veľkoplošná obrazovka v SNM

LED veľkoplošná obazovka typu P10 umiestnená v Slovenskom Novom Meste s technológiou DIP  outdoor pre reklamné účely a propagácia podniku. Rozmer 7,68x2,88m. Rozlíšenie 768 x 288 pix. Jas 5500nits. Atypická oceľová konštrukcia. Poradili sme si aj s nesúmerným rozložením hmotnosti a podporných konzol. Vzdialené ovládanie je samozrejmosť.

Projekt:

29

LED screen P6 SMD