Pozadie polygon oranžovýPredaj Servis Prenájom

Veľkoplošné LED & LCD obrazovky 

You tube kontogoogle plus
 

GALÉRIA  

NAŠICH PROJEKTOV

22

02/2017

Projekt: Kameňolomy EUROVIA

Orientačno informačná LED tabuľa, message board pre účely zlepšenia efektivity práce v kameňolome. Informuje vodičov stojacich na váhe o zostatku kameniva v sýpke konkrétnej frakcie. Základné parametre obrazovky sú: 2,88x0,96m, vonkajšia DIP techológia IP 65 so zosilneným antiprachovým filtrom a tesnením. Riadiaci software ovláda pracovník z velína, napájanie 230 V.

FX TIME LAPSE LED screen fitting

TIME LAPSE

Pozadie polygon čierny

03/2017

Projekt: LED message panel - obojstranný

LED message panel - obojstranný, alebo LED textový panel. Slúži ako informačný svetelný LED panel pre OC prior Banská Bystrica. OC Prior informuje okoloidúcich ľudí o aktuálných zľavách pomocou textovej reklamy. Jednoduchý účinný spôsob. Reklama sa ovláda pomocou USB konektora alebo LAN káblom pripojeným do siete a ovládaný centrálnym počítačom v kancelárii. Technické parametre: Rozmer LED textového panelu 1,92 x 0,48m. Trojfarebný display, (RED,GREEN,YELLOW), obojstranné prevedenie, synchronny kontrolný systém.

LED obrazovka v Banskej Bystrici 2017

TIME LAPSE

23

24

05/2017

Reklamno propagačná LED obrazovka, digitálny billboard o rozmeroch 4,8x2,88m. Využitie pre zvýšenie povedomia o službách a tovare podnikateľov v blízkej obchodnej zóne. Reklamný digitálny bilboard je orientovaný na juh a preto bola zvolená technológia s vyšším jasom, viac ako 6000 cd/m2. Montáž na fasádu budovy so zadným prístupom pre servisného technika. Vzdialené ovládanie cez IP adresu zariadenia z kancelárie.

LED textový panel v B.Bystrici

21

09/2016

LED obrazovka v športovej aréne Michalovce

Športová LED obrazovka alebo LED veľkoplošná obrazovka pre prenos športových udalostí s rozlíšením P 7.62 SMD. Požiadavkou investora bola ľahká konštrukcia a preto sme navrhli odľahčenú oceľovú koštrukciu, na ktorú sa LED moduly prichytávali pomocou magnetiek. Veľkosť obrazovky 5,72 x 2,88m je postačujúca aj na sledovanie z protiľahlých tribún. Sledovacie uhly LED obrazovky sú 140° vertikálne aj horizontálne. Riadenie pomocou strižne Roland alebo špeciálnym softwarom.

LED screen P7.62 indoor magnet bracket

20

11/2015

Reklamná LED veľkoplošná obrazovka obojstranná

Reklamná LED obrazovka alebo LED veľkoplošná obrazovka pre prenos športových udalostí s rozlíšením P6 SMD. Požiadavkou investora bola ľahká konštrukcia a preto sme navrhli odľahčenú oceľovú koštrukciu, na ktorú sa LED moduly prichytávali pomocou magnetiek. Veľkosť obrazovky 5,72 x 2,88m je postačujúca aj na sledovanie z protiľahlých tribún. Sledovacie uhly LED obrazovky sú 140° vertikálne aj horizontálne. Riadenie pomocou strižne Roland alebo špeciálnym softwarom.

O NÁS

KTO SME? 

ČO PONÚKAME?

SME TÍM ĽUDÍ S ELEKTROTECHNICKÝM VZDELANÍM, KTORÍ SA ZAMERALI NA PONUKU SLUŽIEB V OBLASTI OBRAZOVEJ A ZVUKOVEJ TECHNIKY. NAŠE SKÚSENOSTI SIAHAJÚ AŽ DO ROKU 2005, KDE SME SA PRVÝKRÁT ZOZNÁMILI S LED TECHNOLÓGIOU A JEJ KOMERČNÝM VYUŽITÍM. PONÚKAME VEĽKOPLOŠNÉ LED A LCD OBRAZOVKY SO VŠETKÝMI SLUŽBAMI PODPORY ZÁKAZNÍKOV.

Pozadie polygon čiernyFX Vision logogoogle plusYou tube konto

© FX Vision s.r.o. 2017. Všetky práva vyhradené

NAVIGÁCIA 

FAQ

FX Vision logogoogle plusYou tube konto

© FX Vision s.r.o. 2017. Všetky práva vyhradené

NAVIGÁCIA 

FAQ

Pozadie polygon čierny