Pozadie polygon oranžovýPredaj Servis Prenájom

Veľkoplošné LED & LCD obrazovky 

You tube kontogoogle plus
 
FX Vision logogoogle plusYou tube konto

NAVIGÁCIA 

FAQ

Pixel density (pixel/m²)

Module dimensions (mm)

Cabinet dimensions (mm)

Pixel pitch (mm)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Multimediálne kocky

Séria - G Ultra HD

LED Multimediálne kocky, alebo hokejové kocky sú dôležitým  informačným systémom v interiéry športových hál. LED multimediálne kocky by mali zobrazovať niekoľko dôležitých informácií. Aktuálne skóre, Live prenos, komerčná reklama, entertainment prípadne bezpečnostné informácie. Vyrábame ich na požiadavku s LED modulov série G Ultra HD.

 

ĽAHKÁ HLINÍKOVÁ KONŠTRUKCIA, JEDNODUCHÁ INŠTALÁCIA, VYSOKÉ 4K ROZLÍŠENIE, MAXIMÁLNE KONTRASTNÉ A FAREBNÉ SPEKTRUM PRINÁŠA REALISTICKÝ ZÁŽITOK BLÍZKO K VÁM.

Nízka hmotnosťVysoké rozlíšenieVysoký kontrastFlexibilnosťPáči sa miOdolnosť voči mrazuTenký slimJednoduchá inštalácia

Podľa druhu, LED multimediálne kocky rozdeľujeme na niekoľko typov.

Scoreboard (výsledková tabuľa) je jednoducké zobrazenie informácie o aktuálnom čase zápasu a skóre. LED panel môže byť navrhnutý pre zobrazenie v jednom riadku alebo viacej riadkoch. Farebné prevedenie je v základných farbách. Napájanie 220V/50Hz. Ovládanie manuálne alebo vzdialené cez internet. Vyššie verzie disponujú s GPS modulom, SIM kartou,SD kartou alebo pamäťovým modulom RTC.
časomiera výsledková tabuľa

SCOREBOARD

OHYBNÉ OBRAZOVKY

Ohybné obrazovky alebo flexi panely, sú LED moduly na ohybnej silikónovej matrici. Je to výsledok vývoja technológie, ktorá sa aplikuje v miestach kde potrebujeme spojit 2 rohy veľkoplošných obrazoviek v horizontálnej alebo vertikálnej polohe.
Ohybný modul WN6

HOKEJOVÁ KOCKA

Kombináciou LED panelov G-Ultra HD, scoreboard a ohybnej flexi obrazovky vieme vytvoriť originálnu LED multimediálnu kocku podľa požiadavky investora. Takúto kocku môžme ďalej doplniť o kvalitné ozvučenie prípadne streamovacie kamery. Ovládanie pomocou špeciálneho software-u, digitálnej strižne prípadne virtuálnym mixom.
Pozadie polygon čiernyHokejová kocka LED
  • Hokejová multimediálna LED kocka
  • Hokejová multimediálna LED kocka
  • Hokejová multimediálna LED kocka