UHD-Micro TV

Séria

Vďaka technologickému pokroku a precíznosti CNC strojov, môžme dnes ponúkať ultra HD kvalitu aj na veľkoplošných LED obrazovkách. TV štúdia, konferenčné miestnosti, hotely, divadlá, obchodné domy a výklady luxusných značiek, výstaviská atď.

Ľahká hliníková konštrukcia, jednoduchá inštalácia, vysoké 4k rozlíšenie, maximálne kontrastné a farebné spektrum prináša realistický zážitok blízko k vám.

D-Rental

Séria OUTDOOR

D-rental led obrazovky sú špeciálne navrhnuté pre show ako javiskové pozadie čiže backstage. V súčastnosti je stále väčší dopyt zabezpečiť koncerty, prezentácie alebo módne prehliadky nájomnými led obrazovkami. D-rental séria využíva najnovšiu technológiu a je vhodná do interiéru aj exteriéru. Zážitok na seba nenechá dlho čakať.

Ultra tenká & ultra ľahká, vodeodolná s uv ochranou, precíznosť v detailoch, atraktívny dizajn, jednoduchá montáž, vysoké hd rozlíšenie a kontrast.

Marketing:

Podnikajte úspešne s LED obrazovkami od FX Vision

G-ultra hd

Séria

Sila, krása, precíznosť a najmodernejšia technológia. Tak by sa dala definovať séria g-ultra hd led obrazoviek. Ultra tenké, ultra ľahké, vhodné do interiéru ale aj exteriéru. Fixná ale aj rentálová montáž. G-ultra led obrazovky prinášajú všetko v jednom a úplné iný pocit než ste boli doteraz zvyknutý.

Ultra tenká & ultra ľahká, vysoká stabilita a kvalita, hliníková konštrukcia, atraktívny dizajn, hd rozlíšenie, vysoká svietivosť až 5500 nits.

Advertising SMD

Séria OUTDOOR

Najúspešnejší model, vhodný hlavne pre komerčné reklamné účely. Advertising smd outdoor led obrazovka má skvelé zobrazovacie parametre. Jeho kvalita je dobre vyvážená v pomere s cenou. Advertising smd led obrazovky využívajú pevnú oceľovú anti uv&oxidant konštrukciu kabinetu, dobre odvetranú s aktívnymi chladiacimi systémami. Vhodné na fixnú trvalú montáž na fasádu domu, strechu alebo samostatnú oceľovú konštrukciu.

Pevná oceľová anti-oxidant konštrukcia, vhodná do vlhkého prostredia, jednoduchá inštalácia, energeticky úsporná pomocou ic ovládača, kvalitné rozlíšenie, široké farebné spektrum sú zárukou kvalitného výsledku.

Advertising DIP

Séria OUTDOOR

Odolný každému počasiu, vhodný hlavne pre komerčné reklamné účely. Advertising dip outdoor led obrazovky využívajú pevnú oceľovú konštrukciu kabinetu, dobre odvetranú s aktívnym chladiacim systémom a prachu odolnými filtrami. Vhodné na fixnú trvalú montáž na fasádu domu, strechu alebo samostatnú nosnú konštrukciu.

Pevná oceľová anti-uv&oxidant konštrukcia, vhodná do mokrého a prašného prostredia, jednoduchá inštalácia, vyššia spotreba vyvážená vyššou svietivosťou, nižšie rozlíšenie, dobré farebné spektrum prináša kvalitný výsledok.

Football courts

Séria-Sport

Rozžiarte vášeň na kurtoch. Led smd mantinely zo série sport majú unikátnu až o 20% štíhlejšiu a ľahšiu konštrukciu. Sklápaciu nohu otočnú o 90° pre lepšiu stabilitu a usporiadanie v smere akom potrebujete. Séria sport má vysoký jas a refresh fr. Pre lepší obraz v daždi alebo silnom slnku.

Pevná oceľová anti-uv&oxidant konštrukcia, vhodná do mokrého a prašného prostredia, jednoduchá inštalácia, vyššia spotreba vyvážená vyššou svietivosťou, nižšie rozlíšenie, dobré farebné spektrum prináša kvalitný výsledok.